• Świąteczna szkoła

• Przez cały grudzień uczniowie i nauczyciele sumiennie przygotowywali szkołę do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W salach i na korytarzu rozbłysnęły lampki na choinkach. Na parapetach, oknach i gazetkach pojawiły się świąteczne dekoracje. Szkoła jest pięknie przystrojona i gotowa na święta!

Wszystkim, którzy pomagali przy dekorowaniu, składamy serdeczne podziękowania!

Radosnych Świąt!

• Wizyta Świętego Mikołaja

• 6 grudnia do dzieci z przedszkola oraz uczniów młodszych klas zawitał długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Dzieci przywitały Mikołaja piosenkami, a następnie zostały po kolei obdarowane prezentami. Pięknie przygotowane dekoracje wprowadziły magiczny świąteczny nastrój. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Dziękujemy Mikołajowi za wizytę i zapraszamy za rok!

• Mikołajki

• Tegoroczne Mikołajki  uczniowie klas 4-8 spędzili w Rzeszowie biorąc udział w warsztatach z tańców szkockich  i gry na dudach (Ceilidh dancing and bagpipes) organizowanych przez Europejski Program Edukacyjny „NaukaBezGranic”, a prowadzonych przez rodowitego Szkota Thomasa Smitha. Dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy od Wójta Gminy Grębów uczniowie zwiedzili rzeszowskie podziemia idąc ścieżką „Interaktywnej Legendy”.  Jest to  multisensoryczna ścieżka zwiedzania, w której zwiedzający z „biernych”  uczestników narracji stają się „aktywnymi” bohaterami snutej opowieści. Ten wariant wystawy obejmuje interaktywne stanowiska, w których na uczestników czekają specjalne zadania do wykonania. Następnie zjedliśmy pyszny obiad w pobliskiej restauracji i zwiedziliśmy Świąteczne Miasteczko, które od 3 grudnia stoi na rzeszowskim rynku. Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy pociągiem do Zabrnia, gdzie rodzice czekali na nas z samochodami, aby odwieźć dzieci do Wydrzy. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w naszą wycieczkę.

Poniżej linki do video z wyjazdu.