• Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą szkołę!

• Film został nakręcony i zmontowany przez naszych absolwentów, aktualnie uczących się w Zespole Szkół im. Ks. Stanisława Stasica, którzy odbyli w naszej szkole praktyki zawodowe: Mateusza Zelik i Pawła Gądek. Serdecznie dziękujemy :)

• Motyli Gaj

• Pani Anna Górz wraz z uczniami klasy ósmej przeprowadziła prace na szkolnej rabacie kwiatowej. Miejsce zostało odświeżone, posadzono kwiaty i rośliny zielone, którymi podzielili się uczniowie z swoich przydomowych ogródków. Zostały też wykonane budki lęgowe dla owadów zapylających.

• Drzewko za makulaturę

• W naszej szkole została zorganizowana zbiórka makulatury prowadzona przez Uczniowski Samorząd Szkolny pod przewodnictwem Pani  A. Górz. Zostało zebrane 120 kilogramy makulatury, która następnie została sprzedana. Za pozyskaną kwotę zostały zakupione 3 drzewka jabłoni, które zostały posadzone do przyszkolnego sadu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

• Konkurs literacki pt. "Książeczki do poduszeczki"

• 6 maja nastąpiło rozstrzygnięcie  konkursu literackiego pt.,,Książeczki do poduszeczki”

przygotowanego przez bibliotekę szkolną . Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania na dobranoc i przeznaczonego dla maluchów.. Do 20 kwietnia wpłynęło 10  prac literackich , które złożyli uczniowie klas 0-5 i jeden rodzic.

Po zapoznaniu się z opowiadaniami komisja w składzie: Anna Gądek-bibliotekarz, Agata Kozimala, Agnieszka Czerniec dokonały oceny prac. I miejsce uzyskała Julia Żak, II miejsce zajęła ucz. Kl.IV Adela Gortych, III miejsce Nadia Wilk.  Podziękowania i gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników.

• 3 MAJA

•  6 maja 2022 roku odbyła się szkolna uroczystość upamiętniająca 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, której celem jest rozwijanie zainteresowań historią Ojczyzny oraz rozbudzanie uczuć patriotycznych.

Przygotowany montaż słowno – muzyczny przybliżył  ówczesną sytuację polityczną Polski i stanowił  niezapomnianą lekcją patriotyzmu. Przypomniano o znaczeniu pierwszej konstytucji w Europie, a drugiej na świecie. Część literacka przeplatana była opowieścią o dziejach Polaków, a całość dopełniały pieśni w wykonaniu uczniów kl. V i IV. Gazetkę ścienną poświęconą uroczystości przygotowały  p. A. Kozimala i p. A.Czerniec. Nad całością czuwały p.A.Gądek i p.T.Ciba.